Hakkımızda

KISACA HAKKIMIZDA BİLMENİZ GEREKENLER

HAKKIMIZDA

ERGENLER TUR TİC SAN LTD ŞTİ Mobilya şirketi, 20 yıllık mobilya sektörü deneyimiyle her geçen gün kendini yenileyerek, BÜRO SARAY markasıyla mobilyada olması gereken şıklığı ekonomik şartlarla sizlere sunmaktadır. Bürosaray cazip satış fiyatının, kalite ile beraber olacağı prensibi doğrultusunda gün geçtikce hacimlenen bir yapısı vardır. Bu Hacim artışı, iyi bir altyapı olması nedeniyle firmamıza sürekli artı dinamik katmıştır. 

Mobilya alanında gelmiş olduğu nokta, mobilya sanayisinin fabrikasyon ürünlerdeki kalite standartlarını önemli derecede aşmıştır. Firmamız 1998 yılında başladığı kalite standardizasyon çalışmaları ile kalite prensibini belgeleme yolunda hızla ilerlemektedir.

Bürosaray mağazalarında ana ürün grupları olarak büro mobilya, okul ve dershane donanımları, bahçe ve balkon grubu, otel ekipmanları ve ev aksesuarı yer almaktadır. Bir iş yerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan lider zincir marka; mobilya ve aksesuar ana grupları altında değişik beğenilere hitap eden çeşitli tasarımlarda ve geniş fiyat aralıklarında olmak üzere binlerce çeşit ürünü mağazalarında müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Mobilya ürün grubu; Ofis mobilyaları, okul ve dershane grubu, bahçe mobilyaları, mutfak masaları, TV üniteleri, dolapları ve mutfak gibi ana ürünleri içermektedir. Bu gruplar içinde değişik beğenilere hitap eden, farklı tasarımlarda ve fiyat aralıklarında çok sayıda ürün çeşidi yer almaktadır.

Bürosaray mağazalarında ortalama 1000 çeşit ürün teşhir edilmekte ve ürün yelpazesi her geçen gün daha da geliştirilmektedir. Bürosaray mağazalarında her zaman yeni trendlere uygun ürünler sergilenmektedir.

İş Ortaklarımız

BÜNYEMİZDEKİ MARKALAR